Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System. Więcej informacji

Widzisz ten komunikat, ponieważ Platforma zakupowa może wyświetlać się nieprawidłowo pod Twoją wersją przeglądarki internetowej

Zachęcamy do zainstalowania najnowszej wersji rekomendowanej przez nas przeglądarki. Kliknij przycisk "Rozumiem" poniżej, aby zignorować komunikat i kontynuować.

Rozumiem

UWAGA: Niniejszy komunikat wynika z tego, że ustawienia widoku zgodności Państwa przeglądarki nie są zgodne z wymogami systemu lub korzystają Państwo z niewspieranej przeglądarki IE7, IE8 lub IE9. W celu zmiany widoku zgodności należy przejść w Ustawienia -> Ustawienia widoku zgodności i usunąć wpis zawierający domenę platformy.

Witamy na Platformie Marketplanet!

Witamy na Platformie e-Zakupy!

Platforma Zakupowa Grupy Impel jest narzędziem komunikacji pomiędzy Wykonawcami, a Zamawiającymi, czyli autorami elektronicznych zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych w Grupie Impel.
Korzyści posiadania konta na Platformie Zakupowej:
• szybki i prosty dostęp do zapytań ofertowych całej Grupy Impel;
• optymalizacja procesu składania ofert oraz możliwość ich elastycznego modyfikowania w postępowaniach elektronicznych;
• udział w aukcjach elektronicznych;
• możliwość składania ofert w odpowiedzi na elektroniczne zapytania ofertowe (e-RFX);
• możliwość rejestracji firmy w Centralnej Bazie Certyfikowanych Dostawców Marketplanet Oneplace;
• Możliwość dołączenia do grona kwalifikowanych dostawców Grupy Impel poprzez wypełnienie formularza kwalifikacji dostawców.
Wszystkich Wykonawców, którzy nie posiadają założonego konta zachęcamy do bezpłatnej rejestracji przy użyciu funkcji Zarejestruj.
W razie problemów z rejestracją zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (+48) 22 576 87 90 lub pod adresem mailowym oneplace@marketplanet.pl od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00

Klucz tooltipa:

# PL:

# EN:

Wybierz interesującą Cię kategorię zakupową

Wybierz interesującą Cię kategorię zakupową

  Numer Nazwa

Przeglądarka, z której aktualnie Państwo korzystają, nie jest wspierana. Korzystanie z przeglądarki w czasie aukcji mogłoby spowodować problemy przy składaniu ofert oraz wyświetlaniu zawartości aukcji. Prosimy o skorzystanie z dedykowanych przeglądarek:

Na obecnie uruchominej przeglądarce nie można otworzyć konsoli aukcyjnej